DuyuruGenel

1995’te Başlayan Hikayemiz

logomuzDostluk, barış ve doğayı bir bütün olarak içinde barındıran, tamamlayan güzellik vosvoslarımızdı. Doğanın sahiplerinin sadece insanlar olmadığını anlattık. Doğadaki canlılara, ağaçlara adadık çoğu zaman birlikteliğimizi. Tüm bunları yaparken bizim birlikteliğimizi sağlayan, bize güç veren, bir ruhu olan vosvoslarımıza teşekkür ettik. Dünya’daki bütün güzel insanları bir araya getirebilen, dayanışmanın en fazla olduğu otomobil olan Volkswagen’lerimizin başarısına biz de destek olmak istedik.

Yılları geride bıraktığımızda, daha önce hiç tanımadığımız insanların hayatımızın bir parçası olduğunu gözlemledik. Bu yol gidiyor mu? sorusunu duyduğumuz Vosvoslarımız bizim kocaman bir aile olmamızı sağladı. En yakınımızdaki insanlarla bile Vosvos sayesinde tanıştık. Eşimizi, dostumuzu bile bazen O’nun sayesinde tanıdık.

Yeri geldi bir kaç yıl Ordu Vosvos Şenliği’ni gerçekleştiremedik. Bazen ise aynı yıl içerisinde birden çok etkinliğin üstesinden geldik. Zor günlerimiz de oldu,   belki bir daha yaşayamayız bu an’ı dediğimiz mutluluklarımız da. Yaylanın soğuğunda üşüdük, derelerden geçerken zorlandık. Çorbada tuzumuz eksik kaldı dostlarımız tamamladı. Ordu Vosvos Şenlikleri sadece bizim değil, bizimle birlikte olan, katılan, katılamayıp yanımızda olan, 7’den 70’e hepimizin başarısıdır.   Yüreklerinize, vosvoslarınıza, buslarınıza sağlık.

 

Tamamını Oku

Related Articles

Close
Close