EtkinliklerimizGenel

23 Nisan Etkinliği – Teşekkür

Ruhunun derinliklerinde çocukluğunu yaşamasını bilen, dostluklarını, çok sevdiği oyuncağını paylaşarak büyüten, elini arkadaşının omzuna atarak arka mahallede hayaller kurabilmiş insanların güzelliği sizlerle olsun. Çocukluğuna dönebilen, onlarla aynı yaşa inerek oyunlar oynayan, onları kucaklayan herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

23 Nisan etkinliğimizi her yıl olduğu gibi bu yıl da Fatsa’da kutladık. Etkinliğin ana teması Otizme dikkat çekmek olduğu için dostlarımızı da yanımıza alarak Fatsa’da şehir turu yaptık. Onların gülen yüzüne bir nebze olsun destek olabildiysek ne mutlu bizlere. Ne mutlu bu güzelliğe katkı sağlayan herkese.

Böyle güzel ve anlamlı bir etkinlikte Fatsa’ya gelerek bizleri yalnız bırakmayan; Samwos‘a, Samsun Voswos Club 55‘e, Trawos‘a, RizeVos‘a, ÇorVosUm‘a, ailemize yeni insanlar kazandıran İsmail AYDENİZ‘e ve Giresun’dan İhsan abimize, işleri gereği kendileri gelemeyerek çocuklarımızın mutlu olması için kendi vosvoslarını etkinlik alanına gönderen Vedat ŞEKEROĞLU‘na, Cihangir ŞİMŞEK‘e ve Serkan AKBAY‘a çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!

Kampta geçirilen süre boyunca, Dolunay’da verdikleri emek ile gönülleri fetheden Fatvos ekibimize de kucaklar dolusu teşekkür ederiz.

Her ne kadar nehirler farklı farklı kollardan oluşarak bir bütün olarak denize dökülse de, kaynağından çıkan suyun saflığına ve temizliğine olan inanç, nehrin her zaman tatlı su olarak kalmasını sağlar. Ailemiz; Nehir gibi farklı kollardan oluşan, her geçen gün akarsuyun gücünü arttıran yeni güzellikleri sayesinde daha gür ve kaynağında suyu bitmeyecek olan bir nehir gibidir. Dostluklar

, paylaşmalar, birliktelik ve özellikle dayanışma kelimelerinin anlamlarını yüreklerinin içerisinde bir bağ oluşturarak tutabilmiş insanların, aynı oksijeni soluduğu yerdeki güzelliğini çoğu kişi anlayamaz. Bu yüzden birlikte olmanın, bir olmanın bilinciyle hareket eden tüm dostlarımıza da teşekkür ederiz.

Vosvos Ordusu Ailesi

Etiketler
Tamamını Oku

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close