DuyuruGenel

8. Geleneksel Bus Buluşması

AVD’nin öncülüğünde gerçekleşen Geleneksel Bus Buluşmalarının bu yıl 8.si gerçekleştirilecek. Etkinlikle ilgili detaylı bilgiyi her ne kadar AVD’nin forum sayfasında bulabilecek olsanız da kısaca şöyle bir duyurusu da yapılmış;

 8. Geleneksel Bus Buluşması – 19-22 Mayıs 2016 Ercova Yaylası
Türkiye’deki tüm Volkswagen busların buluşması anlamına gelen Bus Buluşması’nın 2016 yılındaki durağı Sakarya, Pamukova, Ercova Yaylası.
2008 yılında Hendek – Çiğdem Yaylası,
2009 yılında Teşvikiye – Delmece Yaylası,
2010 yılında Kırkpınar – Sapanca Gölü,
2011 yılında Beyköy – Sinekli Yaylası,
2012 yılında Orhangazi – İznik Gölü’nde,
2013 yılında 3. Balkan Bus Meeting ile birleşerek İğneada’da gerçekleştirdiğimiz buluşmamızı son olarak geçtiğimiz yıl Şile KampAnatolia’da gerçekleştirmiştik.
Ercova Yaylası Kocaeli-Sakarya sınırında, Çamlıca gişelerinden 120 km civarı mesafede, 1200 rakımlı bir yayla. Yaylada su ve tuvalet imkanlarımız olacak. Elektrik yok. Herhangi bir giriş ücreti olmayacak. Her yıl olduğu gibi tavla turnuvası ve piyango gibi ritüllerimiz aynen devam ediyor.
Piyango biletlerini AVD forumda ilgili konudan takip edebilirsiniz.
Ayrıca bu yıl uçurtma atölyemiz de olacak.
Şimdiden 19-22 Mayıs tarihlerini bir kenara not edin.

Tarih her ne kadar bize uymuyor olsa da, 19 Mayıs sonrasında Sakarya’ya gitmeyi düşünenlere duyurmak istedik. Göz açıp kapayıncaya kadar etkinlik başlamış olur, daha zaman var diyerek planları ertelemeyin. Ordu’dan ya da Karadeniz’den gitmeyi düşünenler varsa birlikte hareket edilebilir.

Etkinliğin AVD’deki ilgili linkine buradan, yok ben işin kolayına kaçıp, güzel muhabbetleri görmeden, detayları incelemeden bi göz atayım derseniz facebook linkine de buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Tamamını Oku

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close