DuyuruGenel

Güzel Yüreğinize Binlerce Kez Teşekkür !

Güzel günlerimizi geçirdiğimiz dostlarımız, bildiğiniz gibi bu sene 13. Ordu Vosvos Festivali şenlik havasından çok dayanışma içerisinde geçti. Çok eğlendik, güldük, yeri geldi (mi bilmiyoruz) üzüldük, kahkaha attık, gezdik, dolaştık, yeni yerler gördük, yeni insanlar tanıdık, yürüdük, koştuk, çok çektik (syncro t3), yorulduk, dinlendik ve en önemlisi de bunların hepsini birlikteyken yaptık. Birlikte başardık. Biz daha iyi olalım derken, siz açıklarımızı kapattınız. Siz rahat edin istedik, bizim rahatlığımızı düşündünüz. İnanın sizin dostluğunuzu, sıcaklığınızı, sevginizi anlatabileceğimiz kelimeler bulamıyoruz. Bizi zor durumda bıraktığınız tek konu budur.

İnce bir ip gibi kopma ihtimali olan etkinliğimize gelerek hiç kopmayacak bir halat olmamızı sağladınız. Her şeye rağmen bizi yalnız bırakmadınız. Bizimle koştunuz, bizimle çalıştınız. Hep birlikte kalktık bu etkinliğin altından. Biz daha güzel olmasını istedik ama son anda yaşadığımız olumsuzluklar yüzünden yine de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

İptal oldu dediğimizde “biz yine de geliyoruz” dediğiniz zaman çok daha iyi anladık bu dünyadaki en güzel ortak yanımızın Vosvos olduğunu.

Türkiye’nin dört bir yanından; Samsun’dan, Ankara’dan, Adana’dan, İstanbul’dan, Rize’den, Trabzon’dan, İzmir’den,  Zonguldak’tan, Merzifon’dan, Tokat’tan, Amasya’dan, Giresun’dan, Kütahya’dan, Sivas’tan ve diğer şehirlerden gelen tüm dostlarımıza Vosvos Ordusu Ailesi olarak teşekkür ederiz.

Elinizde olan fotoğrafları festival@vosvosordusu.org mail adresine ya da Facebook’ta Voswos ORDUsu sayfamıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Etiketler
Tamamını Oku

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close