DuyuruGenel

Güzelyurt Etkinlik Programı

Turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkımızın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan Turizm Haftası etkinlikleri için bu yıl da Ordu’da ve Ulubey’in Güzelyurt Köyü’nde organizasyonlar gerçekleştirilecektir. Vosvos Ordusu olarak katkı sağlayacağımız etkinliğin programı şöyledir:

15 Nisan 2016 – Cuma

Saat: 09:00 – Çelenk Sunma
Yer: Atatürk Anıtı
Valilik Makamını Ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanlık Makamını Ziyaret

kamagra pills

,
Saat: 10:30 – Ordu Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği ile Vosvos Ordusu’na ait motorlar ve vosvoslarla şehir içi konvoyu ( Derneklerimiz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilecektir. )

Güzergâh: Ordu Kültür Sanat Merkezi önünden başlayıp, Gazi köprüsü, Atatürk bulvarı, Fidangör, Süleyman Felek caddesi, Zübeyde Hanım caddesi, Umut Hastanesi önünden Ordu Kültür Sanat Merkezine dönüş.

***

17 Nisan 2016 – Pazar

Saat: 09:00
Ordu Kültür Sanat Merkezi önünde toplanarak Güzelyrt Köyü’ne hareket,
Vosvoslarla Güzelyurt köyüne gezi turu. ( Derneğimiz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilecektir. )

At Safari ( Ulubey Kaymakamlığı ve Ulubey Belediye Başkanlığı tarafından organize edilecektir. )
Fotoğraf Sergisi-KUDOF ( Kuzeydoğu Fotoğrafçıları tarafından organize edilecektir. )
Yöresel ürün stantlarının kurulması ve fotoğraf çekim köşesi ( Ulubey Kaymakamlığı ve Ulubey Belediye Başkanlığı tarafından organize edilecektir. )

Programda görev alacağımız bölümler yazılmıştır. Bunun dışında farklı etkinlikler, çeşitli gruplar tarafından gerçekleştirilecektir.

Tamamını Oku

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close