DuyuruGenel

Klasiklerin Sigortası ATTI !

Türkiye genelinde 31 Ocak’ta Klasik Otomobil Dernekleri’nin “Klasiklerin Sigortası ATTI !” adıyla gerçekleştireceği protesto konvoyu oluşturulacak ve açıklama yapılacaktır. Vosvos Ordusu ekibi haksızlığa karşı bir bütün olarak tam kadro bu etkinliğe katılmalıdır. Ordu’da bulunan diğer klasik otomobil topluluklarına da bir çağrıda bulunarak 31 Ocak’ta konvoyumuzu gerçekleştireceğiz.

%300’e varan zam !

Daha önce 200-300 TL’ye yaptırabildiğimiz Zorunlu Trafik Sigortasını artık “zorunlu” olduğu ve mecbur kaldığımız için 600 TL’ye

Buy Cialis Professional UK

, 1400 TL’ye yaptırabiliyoruz. Sigorta firmalarının bu haksız kazancına dur demek için yapılacak duyurularımızı takip edin ve 31 ocak’ta hazır olun.

Yapılan bu zam sadece klasikçileri değil tüm araç sahiplerini etkiledi. Bu etkinliğimizin amacı sigorta şirketlerinin haksız kazancına dur demektir, bu yüzden her vatandaş bu etkinliğe katılabilir, sesimize ses olabilir.

Türkiye’de 30’u aşkın dernekle birlikte aynı anda Ordu’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz sadece klasikçileri değil, trafik sigortası yaptıran veya yaptıracak olan herkesi ilgilendiriyor. Sigorta şirketlerine karşı olarak yapılacak bu protesto konvoyuna herkes katılabilir.

Tamamını Oku

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close