Duyuru

Teşekkür

Bugüne kadar en büyük gayemiz, insanların “Ordu” ismini duydukları zaman, “keşke yeniden gidebilsek” demelerini sağlamaktı. Elimizden geldiğince bunun için çaba gösterdik. 90’lı yıllardan bugüne kadar iyisiyle, kötüsüyle bir çok etkinlik gerçekleştirdik. Hatta, insanların doğayla birlikte yaşama arzusu olmasaydı çoğunuz/çoğumuz Karadeniz yaylalarını belki hiç göremeyecekti. Yason’da gün batımı izleyemeyip, Susuz obasında bulutların üzerinde dans bile edemeyecekti. Bu güzellikleri hiçbir zaman unutmadık. Yaşatmak için elimizden geleni yapacağız.

Biz, Ordu adının geçtiği her yerde gururlanarak en önde yer aldık. Bugüne kadar yaptığımız ve bugünden sonra yapacağımız her şey, Doğa, Ordu ve Vosvos birlikteliğini bir bütün halinde tutmak içindir. Bu yüzdendir ki, atacağımız her adımdan önce bu 3 güzelliğin menfaatleri her şeyden önce gelir.

Bu vesileyle, bugün Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Enver YILMAZ‘ın konuğu olduk. Ordu Vosvos Şenliği adına neler yapılabilir? Altyapı çalışmalarını hangi koşullarda sağlayabiliriz? gibi geleceğe yönelik olumlu sonuçlanacak konuları değerlendirdik. Vosvos Şenliği adına umut dolu cümlelerle devam eden konuşmada Büyükşehir Belediyesi’nin Ordu Vosvos Şenliği adına yapılacak her etkinlikte yanımızda olduğunu bilmek, hepimiz için güzel bir haber oldu.

Bugün, Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Enver Yılmaz’ın bizi makamında ağırlayarak göstermiş olduğu ilgi, alaka ve samimiyeti için hem Vosvos Ordusu Derneği adına hem de şahsım adına teşekkür ederim.

Vosvos Ordusu Dernek Başkanı
Şükrü ODABAŞI

buy kamagra 100mg

Etiketler
Tamamını Oku

Related Articles

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Check Also

Close
Close
Close