DuyuruGenel

13. Ordu Vosvos Festivali Gerçekleşecek

Bilindiği gibi 13. Ordu Vosvos Festivali’nin altyapı çalışmalarında oluşan aksaklıklar, kamp alanının henüz “tam” olarak hazır olmaması, önceliğimizin sizlerin rahat ve huzurlu bir hafta geçirmesi olduğundan, festivalin iptal olduğuna dair açıklama yapmıştık.

Bir çok yerden geri dönüşler aldık, eleştiri aldık, fikirler aldık ve karar verdik. 13. Ordu Vosvos Festivali gerçekleşecek. Ama öyle ama böyle yapacağız. Bilmenizi isteriz ki; çabalarımız sadece sizler ve yaşadığımız şehir Ordu içindir.  Ordu Turizmi bir adım daha ileri gitsin diyedir. Daha önce Ordu’ya gelmemiş dostlarımız Ordu’yu görsün

, hep birlikte güzel vakit geçirelim diyedir. Gelenler de anılarını tazelesin, güzel anılarla Ordu’dan ayrılsın diye kaldığımız yerden devam etme kararı aldık.

İptal olduğuna dair yaptığımız açıklamadan sonra bir çok şehirdeki vosvos kulüpleri ve dernekleri yaşanan olumsuzluklara rağmen “yanınızdayız” diyerek Vosvos Ailesi’nin ne kadar büyük, içten ve vefakâr olduğunu bir kez daha gösterdi. Hepinize anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

Uzun lafın kısası, biz 13. Ordu Vosvos Festivali’ni gerçekleştiriyoruz. Bu sene tamamen kendi emeklerimizle yapmaya çalışacağız. Çok üzgünüz ki, yakıt desteğimiz olamayacaktır. Kamp yerleşim alanının değişmesi ve daha önce yayınladığımız programımızda değişiklikler olacağını da bilmenizi isteriz. Bugüne kadar ne yaptıysak siz dostlarımız içindi, bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir. Gelecek olan dostlarla yine iletişime geçeceğiz. Gelemeyecek olanları ise mutlaka 2016’da Ordu’da görmek isteriz. Yaşanan tüm bu olumsuzluklardan dolayı tekrar tekrar özür dileriz.

Festival ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Tamamını Oku

Related Articles

1 Yorum

  1. Merzivos vosvos kulübü olarak alınan son karardan büyük mutluluk duyduk. Yeni organizasyon için bize de ne pay düşüyor ise yapmaya hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close